SERVICES

خدمات

ما آماده هر گونه خدمات برای مجالس شما هستیم.

باغ عروس

یکی از مهم ترین بخش ها در برگزاری مجالس به خصوص مجالس عروسی ، انتخاب تالار و باغ می باشد که حتما باید از قبل برای رزرو آن برنامه ریزی کرد. عروس و داماد از مدت ها قبل از برگزاری مراسم خود،در جستجوی یک تالار با تمام امکانات و خدمات مدنظر خود هستند. رسیدگی به این موضوع و دیگر بخش های برگزاری مراسم از موضوعاتی است که فکر عروس و داماد را به خود مشغول کرده و باعث استرس و اضطراب می شود ، پس لازم است از نکات مهم و کلیدی در زمان انتخاب سالن و باغ آگاهی کافی داشته باشند تا بتوانند با آسایش خیال شب عروسی شاد و به یاد ماندنی را به خاطر بسپارند.
اولین نکته مهم در رزرو تالار و باغ موقعیت دسترسی به مکان است. اگر می خواهید مهمانان شما به راحتی بدون دغدغه ای در مراسم شما حضور یابند، سعی کنید مکان تالار موردنظرتان از نظر موقعیت جغرافیایی تا حد ممکن در دسترس باشد.این مورد را در مورد آسایشگاه و آتلیه ای که با آن هماهنگ کرده اید را مدنظر داشته باشید چرا که اتفاق بدی که می تواند رخ دهد این است که عروس و داماد در زمان سرو غذا در مجلس حضور یابند.برای ظرفیت سالن پذیرایی نیز باید از قبل برنامه ریزی شود چرا که در صورت کم بودن تعداد مدعوین شما ، اگر سالن برگزاری مراسم ، بزرگ و وسیع باشد مراسم یک حالت سرد و خلوت پیدا می کند. پس با توجه به تعداد مهمانان ، سالن با مقیاس مناسبی را برگزینید.برآورد هزینه ها یکی دیگر از موارد برنامه ریزی است از جمله هزینه های غذا و پذیرایی ، هزینه گروه موسیقی ، خدمات ، تزیینات و …
مجموعه تشریفات نگین شهر برای مراسم شما بهترین تدابیر را می اندیشد و تمام مراحل برگزاری مراسم را از قبل برنامه ریزی می کند.شما می توانید با مشاوران تشریفات نگین شهر هم فکری کنید ، بر اساس سلیقه خود باغ و تالار مدنظرتان را انتخاب کنید ، از لوکیشین ها و قسمت های سالن دیدن کنید ، تزیینات و طراحی داخلی را طبق سلیقه خود سفارش دهید و سالن را در تاریخ دلخواه رزرو کنید. مجموعه نگین شهر  تمام سعی را بر این می گذارد تا شما در شب عروسی خود بهترین خاطره ها را کسب کنید.